Form Records List Form Records List

۲۹ آذر ۱۳۹۶
كاردان آتشنشانی و هدایت زمینی فرودگاه سيرجان و نايب قهرمان كيك بوكسينگ 2017 بلاروس گفت: از اينكه به عنوان فردي از خانواده شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ایران توانسته‎ام جايگاه ورزش حرفه‎اي را در اين خانواده محفوظ كنم به خود مي‎بالم و همواره مورد حمايت مديران بوده‎ام.
۲۹ آذر ۱۳۹۶
مدیرکل فرودگاه‎های استان کرمان در جمع گروه اعزامی روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران به این استان با تاکید بر فعال و پویاتر شدن روابط عمومی شرکت در سال‎های اخیر این توفیق را نتیجه تلاش این مجموعه و توجه خاص مدیرعامل و نیز مدیر روابط عمومی عنوان کرد و بر ارتقای جایگاه روابط عمومی فرودگاه‎ها تاکید کرد.
۲۶ آذر ۱۳۹۶
بيست و ششمين برنامه مهمان هفته شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با حضور مديركل فرودگاه هاي استان كرمان در ديار كريمان برگزار مي شود.
۱۱ آذر ۱۳۹۶
مدیرکل فرودگاه های استان کرمان از آماده باش کامل فرودگاه بین المللی کرمان و برقراری تمامی پروازهای این فرودگاه طبق روال عادی خبر داد.
۷ آذر ۱۳۹۶
فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان با برگزاری مانور سالانه زمستانی ، خود را برای استقبال از فصل سرما و یخبندان برای خدمت‎رسانی شایسته به پروازها و مسافرین آماده کرد.
۵ آذر ۱۳۹۶
دوره آموزشی آتش نشانی حرفه ایی از چهارم آذررماه96 در فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان آغاز گردید.
۵ آذر ۱۳۹۶
علیرضا رزم حسینی ، استاندار کرمان با اهداء لوح تقدیر از علی قاسم زاده ، مدیرکل فرودگاه های استان کرمان در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و خدمت رسانی شایسته به مسافران و توسعه گردشگری در استان کرمان تجلیل کرد.
۵ آذر ۱۳۹۶
محسن صالح زاده از پرسنل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما اداره کل فرودگاههای استان کرمان برای چندمین سال متوالی عضو تیم ملی کیک بوکسینگ WPKA و عازم مسابقات جهانی امسال بلاروس شد.
۳۰ آبان ۱۳۹۶
فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان رتبه برتر مدیریت مصرف برق در بین ادارات استان کرمان را به خود اختصاص داد.
۳۰ آبان ۱۳۹۶
دوره آموزشی روش های حفاظت در مقابل فراتاخت های ولتاژ و صاعقه از امروز بیست و نهم مهرماه96 در فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان آغاز گردید.