خبر خبر

پروازهاي برفراز فرودگاه هاي استان افزايش خواهد داشت

تعداد پرواز فرودگاه‌های رفسنجان، سیرجان، بم و جیرفت افزایش می‌یابد

 
 

مدیر‌کل فرودگاه‌های استان کرمان با اشاره به اینکه از پرواز همه شرکت‌های هواپیمایی در استان کرمان استقبال می‌کنیم گفت: تعداد پرواز فرودگاه‌های رفسنجان، سیرجان، بم و جیرفت تا یک ماه آینده افزایش پیدا می‌کند.

علی قاسم‌زاده : روزانه 25 پرواز در فرودگاه بین‌المللی شهر کرمان انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در شهرهای رفسنجان، بم، جیرفت، سیرجان و کرمان فرودگاه وجود دارد گفت: تا یک ماه آینده تعداد پروازهای فرودگاه سیرجان از 5 پرواز به 7 پرواز در طول روز افزایش پیدا می‌کند.

مدیر‌کل فرودگاه‌های استان کرمان با بیان اینکه از فرودگاه کرمان پرواز خارجی به مقصد دبی و عراق انجام می‌شود افزود: تعداد پروازهای فرودگاه‌های رفسنجان، بم و جیرفت نیز از دو پرواز در هفته به سه پرواز افزایش پیدا می‌کند.

وی با اشاره به کمپین ایجاد شده در کرمان در مورد انحصاری بودن پروازها، توسط یکی از شرکت‌های هواپیمایی خاطر‌نشان کرد: هیچ فرودگاهی اختصاص به یک شرکت هواپیمایی خاص ندارد.

قاسم‌زاده با بیان اینکه از هر شرکتی که بخواهد به مجموعه فرودگاه‌های استان کرمان پرواز داشته باشد استقبال می‌کنیم گفت: با چندین شرکت هواپیمایی مختلف برای برقراری پرواز در فرودگاه کرمان و شهرستان‌ها صحبت کردیم.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون شرکت‌های هواپیمایی ماهان، ایران‌ایر، زاگرس، کیش‌ایر، آتا و آسمان به کرمان پرواز دارند تاکید کرد: مطابق روال قانونی و مثل همه فرودگاه‌های کشور، آماده پذیرش همه شرکت‌ها به کرمان بوده و هستیم.

مدیر‌کل فرودگاه‌های استان کرمان با بیان اینکه بازسازی ترمینال فعلی فرودگاه کرمان هم در حوزه پروازهای داخلی و هم خارجی در برنامه است گفت: همچنین بازسازی محوطه‌های فرودگاه کرمان با اعتبار 60 میلیارد ریال را در برنامه داریم که مطالعات این کار در حال انجام است و تا یک ماه آینده مناقصه آن برگزار می‌شود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد