خبر خبر

مذاکره با شرکت ایتالیایی برای توسعه فرودگاه مهرآباد
عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از مذاکره با یک شرکت ایتالیایی برای توسعه فرودگاه مهرآباد خبرداد.

غلامحسین باقریان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس هوایی تین‌نیوز از توسعه ترمینال 1 و 2 فرودگاه مهرآباد خبر داد و عنوان کرد: در آینده نزدیک 6 پل تلسکوپی به ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد متصل خواهد شد که نوع سرویس‌دهی و خدمات‌رسانی را بسیار بالا خواهد برد.

وی ادامه داد: بر اساس پیش‌بینی صورت گرفته اتصال 6 پل تلسکوپی به ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد 23 میلیارد تومان هزینه خواهد داشت.

عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از مذاکره با یک شرکت ایتالیایی برای توسعه فرودگاه مهرآباد خبر داد و گفت: مهم‌ترین و عمده‌ترین مشکل ما در فرودگاه مهرآباد کمبود زمین است.

وی در این‌باره توضیح داد: متاسفانه به علت کمبود زمین در فرودگاه مهرآباد امکان توسعه اپرون و ترمینال را نداریم؛ در حالی با کمبود زمین مواجه هستیم که تعدادی از نهادها از زمین فرودگاه مهرآباد به عنوان پارکینگ شرکت‌های سازنده خودرو استفاده می‌کنند.

باقریان خاطرنشان کرد: به علت کمبود زمین در فرودگاه ما با مشکل پارکینگ هواپیماها مواجه هستیم در همین راستا شورای عالی امنیت ملی بر اساس تقاضای شرکت فرودگاه‌ها به دنبال این است تا بتواند این زمین‌ها را از نهادهای نظامی تحویل بگیرند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد