خبر خبر

آمادگی فرودگاه کرمان برای اعزام زائران حج تمتع سال 96 به سرزمین وحی
دومین نشست هماهنگی پروازهای رفت حج تمتع استان کرمان با حضور ارگانهای ذیربط به میزبانی فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان کرمان ، در این جلسه که با حضور مسئولان و نمایندگان کلیه نهادها و ارگانهای دخیل در عملیات حج تمتع برگزار شد .

مدیرکل فرودگاههای استان کرمان توفیق خدمتگذاری به میهمانان خانه خدا را فرصتی مغتنم برشمرد و گفت :  کلیه نهادها و ارگانهای مستقر در فرودگاه کرمان از آمادگی کامل برای انجام عملیات حج به بهترین شکل ممکن برخوردار هستند.

علی قاسم زاده گفت :  عملیات اعزام 2915 زائر بیت الله الحرام استان کرمان به سرزمین وحی از 16 مردادماه سال1396 تا 21 مردادماه با 15 سورتی پرواز توسط شرکت هواپیمایی سعودی (فلای ناس) انجام خواهد شد .

وی با اشاره به آمادگی کامل این اداره کل برای افزایش کیفیت سطح خدمات رسانی به زائران و مستقبلین و همچنین هر گونه تأخیرات احتمالی در پرواز ها گفت :  کلیه ارگان ها و نهاد های دخیل در عملیات حج باید خود را برای هرگونه پیش آمد احتمالی آماده کنند و حضور نمایندگان ارگانها و زائرین بیت الله الحرام 4 ساعت ونیم  قبل از پرواز در فرودگاه الزامی است .

قاسم زاده همچنین افزود :  سازمان حج و زیارت تمهیداتی جهت اعزام حجاج بیت الله الحرام از طریق کاروان ها با اتوبوس به فرودگاه داشته باشند تا ازدهام و بار ترافیکی زمان پرواز حجاج کاسته شود تا زائرین عزیز بتوانند به راحتی و بدون تأخیر و با خاطره خوش تشریفات پرواز خود را انجام داده و دیار کریمان را به سوی سرزمین وحی ترک نمایند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد