خبر خبر

آمادگي فرودگاه کرمان براي اعزام زائران حج تمتع سال 97 به سرزمين وحي
نشست داخلي هماهنگي پروازهاي رفت حج تمتع سال 97 استان کرمان با رياست مهندس قاسم زاده مديرکل فرودگاه هاي استان کرمان در سالن جلسات اين اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان کرمان ، در این جلسه که با حضور معاونین ، رؤسا و مسئولین ادارات داخلی دخیل در عملیات حج تمتع برگزار شد .
مدیرکل فرودگاههای استان کرمان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری ادارات و واحدها در اجرای پروازهای سال گذشته ، گفت :  به دلیل اینکه پروازهای حج خاص و ویژه هستند ، نظارت ، دقت و تلاش بیشتر مجموعه فرودگاهی را می طلبد.
علی قاسم زاده گفت :  هدف اصلی تمامی ادارات و واحدهای دخیل در عملیات حج تکریم زائرین بیت الله الحرام است تا حجاج عزیز بتوانند با خاطره ای خوش و بدون دغدغه سفر معنوی خود را انجام دهند.
وی با اشاره به آمادگی کامل این اداره کل برای افزایش کیفیت سطح خدمات رسانی به زائران و مستقبلین و همچنین هر گونه تأخیرات احتمالی در پرواز ها گفت :  تمامی ادارات ، واحدها ، ارگان ها و نهاد های دخیل در عملیات حج باید خود را برای هرگونه پیش آمد احتمالی آماده کنند و حضور جدی  معاونین ، رؤسا و مسئولین ادارات در تمامی پروازها در فرودگاه الزامی است .
قاسم زاده همچنین افزود :  حضور راهنمای مسافر در تمامی پروازها در راستای صیانت از حقوق شهروندی و تکریم زائرین سرزمین وحی الزامی می باشد.
 
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط