خبر خبر

استقبال از زائرين سرزمين وحي ، باتلاش ، همدلي و همراهي تمامي ارگانهاي دخيل در عمليات حج تمتع
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمان در نشست هماهنگي پروازهاي برگشت حج تمتع سال 97 اين استان گفت: باتلاش ، همدلي و همراهي تمامي ارگانهاي دخيل در عمليات حج تمتع بتوانيم استقبال خوبي از زائرين سرزمين وحي داشته باشيم.

به گزارش روابطعمومی اداره کل فرودگاههای استان کرمان ، علی قاسمزاده در این جلسه که با حضور مسئولین فرودگاهی و نمایندگان ارگانهای دخیل در عملیات حج تمتع برگزار شد ، گفت: به دليل اينکه زائرین سرزمین وحی پس از گذشت حدود یکماه به میهن اسلامی برمی گردند ، باید هدف اصلی تمامی ارگانهای دخیل در عملیات حج تکریم زائرین بیت الله الحرام باشد و با رویی باز و خوشرویی از این عزیزان استقبال کنیم تا حجاج عزیز همیشه با خاطرهای خوش از فرودگاه بین المللی کرمان یاد کنند.

وی در ادامه گفت : وحدت و همدلی که در پروازهای رفت حجاج وجود داشت ، می طلبد که در پروازهای برگشت نیز این انسجام وجود داشته باشد و به علت خستگی که زائرین در طول سفر دارند ، تمامی تدابیر اندیشیده شود تا این عزیزان با کمترین ایستایی تشریفات خروج خود را انجام دهند.

قاسم زاده همچنین افزود :  سازمان حج و زیارت تمهیداتی جهت اعزام حجاج بیت الله الحرام از طریق کاروان ها با اتوبوس به شهرستانهای استان داشته باشند تا ازدهام و بار ترافیکی زمان پرواز حجاج کاسته شود و زائرین عزیز بتوانند به راحتی و بدون تأخیر فرودگاه بین المللی کرمان را ترک کنند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط