خبر خبر

اي حافظان نظم و امنيت،اي نشانهاي سرافرازيتان بردوش، با رشادتها و دلاوريهايتان آرامش را تقديم جامعه مينمائيد؛جانتان سلامت و ايمانتان استوار باد.
علي قاسم زاده ، مديرکل فرودگاه هاي استان کرمان در پيامي فرا رسيدن 13مهرماه ، روز نيروي انتظامي و هفته ناجا را به طلايه داران اين مرز و بوم تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان کرمان ؛ متن پیام به شرح زیر است :

بسمه تعالی

سه چيز است که همه مردم به آنها نياز دارند: امنيّت، عدالت و آسايش.

امام صادق(ع)

 

با سلام و تحیات ؛

                       بي‌ترديد حضور هوشمندانه و مدبرانه نيروي انتظامي در عرصه‌هاي مختلف جامعه با تکيه بر ايمان، تخصص و بهره‌گيري از تجهيزات ، نويدبخش امنيت و آرامش و پشتوانه مستحکم و مظهر اقتدار جمهوري اسلامي ايران است. نعمت امنيت در روند زندگي مردم نقش و اهميت خاصي دارد و اين ميسر نمي‌شود؛ مگر با ايثار و از خودگذشتگي افرادي که جان خويش را خاضعانه بر کف اخلاص نهاده‌اند و نیروی انتظامی یکی از مظاهر این ایثار و ازخودگذشتگی است.

  نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ، قرین با شجاعت  ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) و با تلاش فراوان جان خود را در ایجاد امنیت و آسایش جامعه اسلامی ایران نثار نموده و می نمایند.

اینجانب فرارسیدن هفته ناجا و سیزدهم مهرماه روز نیروی انتظامی را به جنابعالی و همکاران محترمتان تبریک  و تهنیت عرض نموده ، از زحمات شبانه روزی شما عزیزان  تقدیر و تشکر نموده و آرزومندم در ظلّ عنایات امام زمان (عج)  و تحت زعامت مقام عظمای ولایت و فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی)  ، همواره در برقراری نظم و امنیت موفق و سربلند باشید.

علی قاسم زاده

                                                                           مدیر کل فرودگاه های استان کرمان
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر