خبر خبر

فرودگاه بين المللي کرمان ميزبان مشاورين امور بانوان شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران
دومين کارگاه آموزشي و اجلاس ساليانه مشاوران امور بانوان و خانواده شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در فرودگاه بين المللي آيت الله هاشمي رفسنجاني کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان کرمان ، این همایش به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد امور بانوان شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و همچنین برنامه ریزی اقدامات آتی به مدت دو روز به میزبانی اداره کل فرودگاههای استان کرمان برگزار گردید.

علی قاسم زاده ، مدیرکل فرودگاههای استان کرمان در این همایش با اشاره به مقام والای حضرت صدیقه طاهره (س) گفت : ایشان نه تنها برای بانوان ، که الگویی کامل برای تمام افراد است و مطالعه زندگی پربار ایشان، می تواند چراغ راهی برای ما و نسلهای آینده باشد و چنین روزی بهانه ی مناسبی برای تکریم مقام والای زنان و مادران جامعه ماست و این افتخار برای ماست که بخشی از امورات در صنعت فرودگاهی و حمل و نقل هوایی به بانوان محول گردیده است که با درایت و تلاش به خوبی نقش خود را ایفا می نمایند و موجب رضایتمندی مجموعه شرکت فرودگاهها هستند.

وی افزود : مدیران و مسئولین محترم به توانمندیهای بانوان اعتقاد دارند لیکن بانوان گرامی باید تلاش مجدانه جهت نشان دادن ظرفیتها و توانمندیهای خود را داشته باشند. حتی بانوانی که تصدی امورات مسئولیتی را در دست ندارند نیز با حمایت کامل از خانواده و ایجاد محیط امن و سالم و تربیت فرزندان شایسته موجب پیشرفت و بهره وری خواهند شد ، نقش کمک بانوان اگر نباشد امکان پیشرفت وجود نخواهد داشت.

در این همایش که معاونین و جمعی از مسئولین اداره کل ایشان را همراهی می کردند، قاسم زاده با اشاره به ظرفیت های بانوان جامعه ایران گفت: زنان ایرانی ثابت کرده اند که در کنار وظایف خود در منزل و بعنوان مادر ، می توانند در سایر فعالیتهای اجتماعی مانند سیستم های دولتی نیز بخوبی و بدون هیچ مشکلی فعالیت نمایند ، باور و اعتقاد به ظرفیتهای بانوان موجب افتخار ما در جهت رفع تضاد جنسیتی و دیدگاه منفی در مورد بانوان بوده است.

این همایش چهارشنبه چهاردهم آذرماه با حضور دکترمعصومه ابراهيمي عضو هیات مدیره ، راهبر امور حقوقی و مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران ، مدیرکل فرودگاههای استان کرمان و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان و50 نفر از مسئولین بانوان فرودگاههای کشور آغاز شد و در روز پنچ شنبه با برگزاری جلسات داخلی امور بانوان شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران به کار خود پایان داد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر