خبر خبر

شور و نشاط مردم در ايام نوروز ، سفرهاي نوروزي را خاص و ويژه نموده و نظارت و تلاش بيشتر مجموعه فرودگاهي را مي‎طلبد.
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمان در کميته تسهيلات نوروزي ، ارائه خدمات مطلوب در نوروز سال1398 اين استان گفت: به دليل اينکه شور و نشاط مردم در ايام نوروز زياد است ، سفرهاي نوروزي را خاص و ويژه کرده است و نظارت ، تلاش و دقت بيشتر مجموعه فرودگاهي را براي پذيرائي از مسافرين نوروزي مي‎طلبد.

به گزارش روابطعمومی اداره کل فرودگاههای استان کرمان؛ علی قاسمزاده در این جلسه که با حضور معاونان ، رؤسا و مسئولین ادارات ، ارگانها ، نهادها و شرکتهای هواپیمایی مستقر در فرودگاه بین المللی کرمان برگزار شد، گفت: هدف اصلی تمامی ادارات و ارگانها تکریم مسافرین است تا با خاطرهای خوش و بدون دغدغه سفر خود را انجام دهند.

وی با اشاره به آمادگی کامل این اداره کل و ایجاد زیرساختهای لازم برای ارتقاء کیفیت سطح خدماترسانی به مسافرین و همچنین کاهش تأخیرات احتمالی در پروازها گفت: تمامی ادارات، واحدها، ارگانها ، نهادها و شرکتهای هواپیمایی مستقر در فرودگاه باید خود را برای هرگونه پیش آمد احتمالی آماده کنند و حضور جدی رؤسا و یا جانشینان ادارات در زمان تمامی پروازها برای ارائه بهتر و بیشتر خدمات و جلب رضایت مسافرین در فرودگاه الزامی است.

قاسم زاده گفت: تامین ایمنی و امنیت، ارائه خدمات بهینه فرودگاهی، آماده سازی نمازخانه ها، ترمینال ها، پارکینگ ها ، زیباسازی محاوط و نظارت بر عملکرد شرکتهای هواپیمائی ، غرفه ها و تاکسیرانی وتوجه به بهترین عملکرد در نوع برخورد و همکاری با مسافرین برای پذیرش و درک بهتر مسائل پیش آمده احتمالی، از اولویت های خدمت رسانی مستقیم به مسافرین فرودگاهی می باشد.

قاسمزاده با تاکید بر خدمترسانی به موقع و بجا به مسافرین نوروزی افزود: در این زمینه و در راستای صیانت از حقوق شهروندی و تکریم مسافرین ، در تمامی پروازها حضور راهنمای مسافر را خواهیم داشت.

وی همچنین افزود: وظیفه اداره کل فرودگاههای استان کرمان ، آمادگی کامل برای مدیریت هرچه بهتر سفرهای نوروزی با وارسی دستگاههای ناوبری ، کمک ناوبری ، بازرسی ، کمک بازرسی ، سیستمهای روشنائی و دیگر سیستمهای عملیاتی است.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر