خبر خبر

روز قدس ، روز اسلام است. (( امام خميني(ره) ))
بيانيه اداره کل فرودگاههاي استان کرمان در خصوص روز جهاني قدس

بسمه تعالی

روز قدس ، روز مقابله مستضعفین با مستکبران است .

 

بیانیه اداره کل فرودگاههای استان کرمان در خصوص روز جهانی قدس

 

همکاران محترم اداره کل فرودگاههای استان کرمان

نهادها ، ارگانها و شرکتهای مستقر در فرودگاه بین المللی کرمان

 

روز قدس میراث گران بهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی (حضرت امام خمینی ( ره )) است . این روز ، روز کنار گذاشتن همه سلیقه هاست . روز بازتاب خشم خروشان همه آزادیخواهان و مظلومان جهان بر علیه رژیم صهیونیستی و هر چه فرهنگ اشغال و اشغالگری است.

رویدادهای تلخ امروز منطقه و جهان به وضوح مؤید این نکته است که انتخاب روز جهانی قدس از ضروریات مسلم نشأت گرفته از بینش رهبر کبیر انقلاب بوده تا همه مردم دنیا را از غارتگری بین المللی آمریکا و رژیم غاصب اشغالگرآگاه کند.

کمیته حمایت از انقلاب مردم مظلوم فلسطین این اداره ضمن تأکید از حقوق حقه ملت فلسطین تا آزادی سرزمین قدس شریف از همه آزادیخواهان دعوت می کند در حضوری پر شوردر راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و حمایت مستمر خودرا از انتفاضه و مقاومت مردم مظلوم فلسطین ابراز دارند .جهاد مظلومانه ملت فلسطین ، همواره موجب افشاء دشمن شده و چهره حقیقی او را به نمایش گذاشته است و نشان داده که زمامداران آمریکا و برخی دولتهای اروپایی و غربی در کنار چهره کریه و منفور رژیم صهیونیستی با شعارهای منافقانه در باب حقوق بشر و آزادی و مبارزه با تروریسم چقدر به دروغ و فریب و رذالت آلوده بوده است.

دیدیم که حمایت اخیر دولت آمریکا از اسرائیل و ادعاهای خنده آور آنها نمونه روشنی از بی رحمی ، شقاوت و بی منطقی بود که در برابر چشم همه آزادیخواهان به نمایش گذاشته شد.

حمایت از مردم مظلوم فلسطین از سوی کشورمان همواره موجب نگرانی رژیم اشغالگر قدس و همه نظام های غربی حامی آن شده تا جایی که به تبلیغات گسترده ایران ستیزی و اسلام ستیزی دامن زده اند لذا شعار امسال راهپیمایی روز جهانی قدس : شکست معامله قرن ، تثبیت آرمان فلسطین است. زنده نگه داشتن آرمان فلسطین و حمایت از فرهنگ مقاومت در منطقه ، از دست آوردهای روز قدس است .

روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان کرمان

پایگاه مقاومت بسیج شهید فردوسی فرودگاه بین المللی کرمان

ستاد اقامه نماز

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر