خبر خبر

29تير؛ آغاز عمليات اعزام 3690 زائر خانه خدا از فرودگاه بين المللي کرمان
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمان با اعلام برگزاري اولين نشست داخلي هماهنگي پروازهاي رفت حج تمتع سال 98 اين استان با حضور مسئولين فرودگاهي و نمايندگان ارگانها مستقر در فرودگاه،گفت: به دليل اينکه پروازهاي حج خاص و ويژه هستند، نظارت، دقت و تلاش بيشتر مجموعه فرودگاهي را مي‎طلبد.

به گزارش روابطعمومی اداره کل فرودگاههای استان کرمان، علی قاسمزاده،مديرکل فرودگاههاي استان کرمان از اعزام 3690 زائر خانه خدا از 29 تير از فرودگاه کرمان خبر داد و گفت: براساس اطلاعات اولیه این تعداد زائر خانه خدا ، طی شش روز، از 29تیرماه لغایت 3مردادماه ، توسط 15 سورتی پرواز از فرودگاه کرمان به سرزمین وحی مشرف خواهند شد.

قاسم زاده ادامه داد: هدف اصلی تمامی ادارات و واحدهای دخیل در عملیات حج تکریم زائرین بیت الله الحرام است تا حجاج عزیز با خاطرهای خوش و بدون دغدغه سفر معنوی خود را انجام دهند.

وی با اشاره به آمادگی کامل این اداره کل برای افزایش کیفیت سطح خدماترسانی به زائران و مستقبلین و همچنین کاهش تأخیرات احتمالی در پروازها گفت: تمامی ادارات، واحدها، ارگانها و نهادهای دخیل در عملیات حج باید خود را برای هرگونه پیش آمد احتمالی آماده کنند و حضور جدی معاونان، رؤسا و مسئولان ادارات در زمان تمامی پروازها در فرودگاه الزامی است.

قاسمزاده با تاکید بر خدمترسانی به موقع و بجا به حجاج افزود: در این زمینه و در راستای صیانت از حقوق شهروندی و تکریم زائرین سرزمین وحی، در تمامی پروازها حضور راهنمای مسافر را خواهیم داشت.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر