خبر خبر

درج ساعت محلي در بليت هواپيماها/ مسافران طبق زمان مندرج بليت به فرودگاه مراجعه کنند.
عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تاکيد کرد: تغيير ساعت رسمي کشور خللي در ساعات پروازي ندارد و به طور اتوماتيک تغييرات ساعت محلي در بليت هواپيماها درج شده و مسافران پروازهاي داخلي و خارجي مي توانند با اطمينان خاطر از 31 شهريور بر اساس ساعت درج شده در بليت وارد فرودگاه شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران؛ سعید اکبری ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: ما دارای اختلاف ساعت با مبنای بین المللی هستیم و از 22 سپتامبر تا 21 مارس سه ساعت و نیم با ساعت بین المللی اختلاف داریم و تابستان نیز اختلاف ما با مبنای بین المللی چهار ساعت و نیم است.

عضو هیات مدیره و راهبر عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: این اختلاف ساعت در AIP ایران درج شده و کشورهای همسایه و تمام شرکت های هواپیمایی و آژانس های هواپیمایی از آن آگاهی دارند.

وی گفت: با توجه به اینکه در بلیت هواپیماها ساعت محلی درج می شود و سیستم اتوماسیون فرودگاه ها نیز به طور اتوماتیک بر اساس تغییر ساعت تنظیم می شود، مشکل و خللی در برنامه پروازها ایجاد نمی شود و مسافران می توانند با اطمینان خاطر از 31 شهریور بر اساس ساعت تعیین شده در بلیت در فرودگاه حاضر شوند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر