نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۵ بهمن ۱۳۹۵
ارزيابي توان مداخله در بحران هاي احتمالي
۱۴ آذر ۱۳۹۵
تعداد پرواز فرودگاه‌های رفسنجان، سیرجان، بم و جیرفت افزایش می‌یابد     مدیر‌کل فرودگاه‌های استان کرمان با اشاره به اینکه از پرواز همه شرکت‌های هواپیمایی در استان کرمان استقبال می‌کنیم گفت: تعداد پرواز فرودگاه‌های رفسنجان، سیرجان، بم و جیرفت تا یک ماه آینده افزایش پیدا...
۱۲ آبان ۱۳۹۵
موسی نجفی" مدیر پروژه‌ی گروه شهید رجایی قرارگاه خاتم در کرمان در حاشیه بازدید شهردار کرمان از پروژه میدان آزادی با بیان این‌که در تلاش هستیم زیرگذر آزادی زودتر از موعد و در دهه‌ی فجر به بهره‌برداری برسد، گفت: محدودیت‌های ترافیکی دور میدان آزادی تا اول دی‌ماه برطرف می‌شود و مردم می‌توانند...
۲۶ مهر ۱۳۹۵
علی قاسم زاده در اين ارتباط افزود:
طبق اظهار نظر مسئولان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی زاهدان، علت تاخیر پرواز کرمان - اصفهان - تهران، نقص فنی هواپیما در فرودگاه زاهدان بوده است.
۴ دی ۱۳۹۴
ییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور با اشاره به ایجاد ذهنیتی خاص در برخی افراد در باره میزان درآمد فرودگاه‌های کشور گفت: متاسفانه تفکر سودده بودن فرودگاه‌ها غلط و اتفاق بدی بود که سال گذشته در کشور به آن دامن زده شد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ رحمت‌اله مه‌آبادی که امروز در جلسه هم‌اندیشی مدیران فرودگاه‌های سراسر کشور در تهران سخن می‌گفت، با اعلام کاهش بودجه و درآمد سال آینده فرودگاه‌های کشور تاکید کرد: سال آینده برای شرکت فرودگاه‌های کشور سالی سخت و سال بعد از آن نیز سخت‌تر خواهد بود.

در این جلسه که اعضای هیات مدیره، معاونان، مشاوران، مدیران کل و مدیران فرودگاهی و ستاد شرکت به همراه روسای فرودگاه‌های اقماری حضور داشتند، مه‌آبادی با تاکید بر کسر شدن درآمد 400 میلیارد تومانی فرودگاه امام خمینی "ره" از مجموع درآمدهای شرکت فرودگاه‌ها تصریح کرد: برخی منابع درآمدی شرکت فرودگاه‌های کشور در سال آینده محقق نخواهد شد.