نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۷ بهمن ۱۳۹۶
دوره آموزشي زبان انگليسي ويژه هوانوردي4 از امروز هفتم بهمن ماه96 در فرودگاه بين المللي آيت الله هاشمي رفسنجاني کرمان آغاز گرديد.
۱ بهمن ۱۳۹۶
دوره آموزشي اصول نرم افزار ING1010 و نحره کاربري سامانه AIR MOVE DISPLAY از 30آذرماه96 در فرودگاه بين المللي آيت الله هاشمي رفسنجاني کرمان آغاز گرديد.
۲۴ دی ۱۳۹۶
اداره کل فرودگاههاي استان کرمان در نظر دارد فراخوان مناقصه يک مرحله اي نگهداري و راهبري تأسيسات اداره کل فرودگاههاي استان کرمان را برگزار کند.
۲۰ دی ۱۳۹۶
مانور کامل (دوسالانه) طرح اضطراري فرودگاه بم از فرودگاههاي تابعه اداره کل فرودگاه هاي استان کرمان که نخستين مانور فرودگاههاي اقماري در سطح فرودگاه‌هاي کشور است ، امروز چهارشنبه، بيستم ديماه96 برگزار شد.
۱۱ دی ۱۳۹۶
با وقوع زلزله پنجم دی‌ماه سال 1382 در شهر تاريخي بم و کشته و مجروح شدن تعداد زیادی از مردم این شهرستان، فرودگاه غیرعملیاتی بم در کوتاه‎ترین زمان برای نشست و برخاست تعداد زیادی از پروازهای داخلی و خارجی آماده شد.
۹ دی ۱۳۹۶
مدیرکل فرودگاههای استان کرمان و جمعی از پرسنل اداره کل امروز شنبه نهم دیماه96 در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی، حضور به هم رساندند.
۹ دی ۱۳۹۶
به گفته سركشيك برج كنترل فرودگاه كرمان، مسئول مراقبت پرواز فرودگاه بم اولين كسي بود كه با فركانس راديويي به تمام پروازها وقوع زلزله بم را اعلام كرد و در جذب كمك و نيروهاي امدادي نقش مهمي داشت.
۶ دی ۱۳۹۶
به گفته معاون اقتصادي و توسعه مديريت فرودگاه های استان کرمان ، در زمان بحران زلزله بم کارکنان فرودگاه هاي بم و کرمان شيفت و استراحت و ساعت کار را فراموش کرده اند و بيش از توان خود علاوه بر مسئوليت اصليشان در حمل بار و مجروح سنگ تمام مي گذاشتند.
۶ دی ۱۳۹۶
تلاشگران برتر حوزه آموزش و مسئولان آموزشي ستاد و فرودگاههاي كشور در هفتمين كارگاه آموزشي که در فرودگاه بین المللی اصفهان برگزار شده ، مورد تجليل قرار گرفتند.
۶ دی ۱۳۹۶
به گفته معاون آتش نشاني و هدایت زمینی هواپیما فرودگاه های استان كرمان، اگر امدادرساني هوايي به زلزله زدگان بم نبود، عمق فاجعه انساني چندين برابر مي شد و بسياري از مصدومان جان خود را از دست مي دادند.