نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۶ دی ۱۳۹۶
مدیرکل فرودگاه های استان کرمان در پیامی سالگرد زلزله دلخراش بم را به همکاران فرودگاه بم " شهر دارالصابرین" تسلیت گفت.
۶ دی ۱۳۹۶
به گفته كارشناس فني فرودگاه كرمان ، تجهيز به موقع فرودگاه بم به تلفن ماهواره اي نقش مهمي را در اعلام عملياتي بودن فرودگاه و امدادرساني به مصدومان زلزله ايفا كرد.
۶ دی ۱۳۹۶
به گفته رئيس اداره الكترونيك فرودگاه هاي استان كرمان، اگر تنها بی‌سیم رادار جبالبارز نصب نشده و با بم در ارتباط نبود، شاید عزیزانی که امروز پس از چندین بهار از صبح غم بار ۵ دی زنده مانده اند و مشغول خدمتند هم نمانده بودند.
۵ دی ۱۳۹۶
به گفته كاردان آتش نشانی و هدایت زمینی هواپيما فرودگاه بین المللی كرمان؛ اگر در زمان زلزله، شهر بم فرودگاهي نداشت، 35 تا 40 درصد آسيب ديدگاني كه امروز در سلامت به سرمي برند، جزو قربانيان مي شدند
۴ دی ۱۳۹۶
به گفته رئيس اداره مراقبت پرواز فرودگاه بین المللی كرمان ، فرودگاه بم پس از وقوع زلزله مهيب سال 82 در بم، تصويرگر نهايت فداكاري، همكاري و تلاش بي وقفه شبانه روزي براي جلوگيري از وقوع فاجعه انساني بود.
۳ دی ۱۳۹۶
مديركل فرودگاه هاي استان كرمان در آستانه سالروز زلزله بزرگ بم در بيست و ششمين برنامه مهمان هفته به بازخواني نقش مديريت و كاركنان فرودگاههاي کرمان و بم در امدادرساني و كاهش تلفات انساني اين فاجعه پرداخت. البته او چند خبر خوش هم درباره فرودگاه کرمان و بم به حضار داد.
۲ دی ۱۳۹۶
یست و ششمین برنامه مهمان هفته با حضور علی قاسم زاده، مدیرکل فرودگاههای استان کرمان برگزار شد.
۲۹ آذر ۱۳۹۶
كاردان آتشنشانی و هدایت زمینی فرودگاه سيرجان و نايب قهرمان كيك بوكسينگ 2017 بلاروس گفت: از اينكه به عنوان فردي از خانواده شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ایران توانسته‎ام جايگاه ورزش حرفه‎اي را در اين خانواده محفوظ كنم به خود مي‎بالم و همواره مورد حمايت مديران بوده‎ام.
۲۹ آذر ۱۳۹۶
مدیرکل فرودگاه‎های استان کرمان در جمع گروه اعزامی روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران به این استان با تاکید بر فعال و پویاتر شدن روابط عمومی شرکت در سال‎های اخیر این توفیق را نتیجه تلاش این مجموعه و توجه خاص مدیرعامل و نیز مدیر روابط عمومی عنوان کرد و بر ارتقای جایگاه روابط عمومی فرودگاه‎ها تاکید کرد.
۲۶ آذر ۱۳۹۶
بيست و ششمين برنامه مهمان هفته شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با حضور مديركل فرودگاه هاي استان كرمان در ديار كريمان برگزار مي شود.