نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۴ خرداد ۱۴۰۱
همزمان با عمليات غرورآفرين آزادسازي خرمشهر در روز مقاومت ، ايثار و پيروزي انقلاب اسلامي ايران ، سرديس شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني در ترمينال پروازهاي داخلي فرودگاه بين المللي آيت الله هاشمي رفسنجاني کرمان با حضور مقامات استاني و فرودگاهي افتتاح و رونمايي شد.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
دو نفر از پرسنل اداره کل فرودگاه هاي استان کرمان به عنوان نمايندگان شرکت فرودگاهها و ناوبري هوائي ايران به قله علم شاه در منطقه جبالبارز شهرستان جيرفت صعود کردند.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمان در اولين جلسه هماهنگي پروازهاي حج تمتع سال 1401 اين استان با حضور مسئولين فرودگاهي و نمايندگان ارگانهاي مستقر در فرودگاه برگزار شد،اظهار داشت: به دليل اينکه پروازهاي حج خاص و ويژه هستند، نظارت، دقت و تلاش بيشتر مجموعه فرودگاهي را مي‎طلبد.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
علي قاسم زاده ، مديرکل فرودگاه هاي استان کرمان در آخرين روز از ماه مبارک رمضان با برگزاري مراسمي در سالن اجتماعات اين اداره کل ، 11 ارديبهشت ماه ، روز جهاني کار و کارگر را به تلاشگران اين عرصه تبريک گفت.
۲۳ فروردين ۱۴۰۱
در کمال اندوه، با خبر شديم جناب آقاي ياسر مجازي از کارکنان برج مراقبت فرودگاه جيرفت در فراق از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۲ فروردين ۱۴۰۱
شوراي فرهنگي ، امر به معروف و نهي از منکر و ستاد اقامه نماز اداره کل فرودگاه هاي استان کرمان با حضور اعضاي شورا در محل سالن جلسات اين اداره کل برگزار شد.
۲۱ فروردين ۱۴۰۱
در کمال اندوه، با خبر شديم سرکار خانم ها فرخنده شجاعي همکار بازنشسته و مطهره شجاعي از کارکنان اطلاعات پرواز فرودگاه هاي استان کرمان در فراق از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته اند.

ضمن ابراز همدردي، مصيبت وارده را به ايشان تسليت عرض کرده و از درگاه خداوند سبحان براي آن مرحوم غفران و رحمت الهي و براي خانواده محترم ايشان صبر و شکيبايي مسئلت مي نماييم.
۲۸ اسفند ۱۴۰۰
علي قاسم زاده ، مديرکل فرودگاه هاي استان کرمان آغاز سال 1401 هجري شمسي را به هم ميهنان عزيزمان تبريک گفت.
۲۴ اسفند ۱۴۰۰
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمان در کميته تسهيلات نوروزي ، ارائه خدمات مطلوب به مسافران و هموطنان عزيز در نوروز ۱۴۰۱ را هدف اصلي مجموعه فرودگاهي دانست.
۱۶ اسفند ۱۴۰۰
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمان در کميته تسهيلات نوروزي ، ارايه خدمات مطلوب به مسافران و هموطنان عزيز در نوروز ۱۴۰۱ را هدف اصلي مجموعه فرودگاهي دانست.