نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۲۸ اسفند ۱۳۹۷
علي قاسم زاده ، مديرکل فرودگاه هاي استان کرمان آغاز سال 1398 هجري شمسي را به هم ميهنان عزيزمان تبريک گفت.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
اداره کل فرودگاههاي استان کرمان در نظر دارد خريد تجهيزات(تابلو برق و ترانسفورماتور) و حمل و نصب و راه اندازي فرودگاه بين المللي کرمان را براساس قانون برگزاري مناقصات و از طريق مناقصه عمومي دو مرحله اي فشرده چهار پاکتي به شرکت‌هاي پيمانکار واجد شرايط واگذار کند.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷
مراسم تجليل از خانواده شهدا با حضور مديرکل فرودگاههاي استان کرمان ، معاونين ، مسئولين و جمع کثيري از کارکنان در سالن اجتماعات اين اداره کل برگزار شد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷
همزمان با ايام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي و فرارسيدن چهلمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ، يک دوره مسابقات ورزشي در رشته هاي مختلف بين کارکنان اداره کل فرودگاههاي استان کرمان در 3 بخش بانوان ، آقايان و فرزندان کارکنان برگزار گرديد و طي مراسمي از نفرات و تيم هاي برتر اين مسابقات و همچنين از ديگر مقام آوران ملي و استاني اين اداره کل قدرداني شد.
۵ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمان در کميته تسهيلات نوروزي ، ارائه خدمات مطلوب در نوروز سال1398 اين استان گفت: به دليل اينکه شور و نشاط مردم در ايام نوروز زياد است ، سفرهاي نوروزي را خاص و ويژه کرده است و نظارت ، تلاش و دقت بيشتر مجموعه فرودگاهي را براي پذيرائي از مسافرين نوروزي مي‎طلبد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
مانور محدود طرح اضطراري فرودگاه بم از فرودگاههاي تابعه اداره کل فرودگاه هاي استان کرمان ، امروز سه شنبه، سي ام بهمن ماه برگزار شد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاههاي استان کرمان و جمعي از پرسنل اين اداره کل ضمن بيعت با رهبري ، ميثاق با آرمانهاي خميني کبير و خون شهدا با مشتي گره کرده براي نابودي دشمنان اسلام و ايران عزيزمان در مراسم راهپيمايي باشکوه يوم الله 22بهمن ، سالروز پيروزي انقلاب اسلامي حضور به هم رساندند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷
همه با هم در راهپيمايي 22بهمن ، بيعت با رهبري ، تجديد ميثاق با آرمانهاي خميني کبير و خون شهدا ، با مشتي گره کرده براي نابودي دشمنان اسلام و ايران عزيز در سالروز پيروزي انقلاب اسلامي خواهيم آمد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷
ديدار علي قاسم زاده ، مديرکل فرودگاه هاي استان کرمان به اتفاق فرماندهان يگان حفاظت هواپيمائي و پليس فرودگاههاي استان و جمعي از مسئولين فرودگاهي از آقاي مهران کاوه و از رشادتها و سرافرازيهاي ايشان با اهداي لوح سپاس قدرداني کرد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
انقلاب شکوهمند اسلامي ايران در حالي چهلمين سال پيروزي خود را جشن مي گيرد که همچون درختي تنومند، به بار نشسته و سايه خود را بر پهناي ايران گسترانده است. امروز همه در سايه سار اين درخت که روزي نهالش به دست بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي به زمين نشانده و با خون شهداي انقلاب و دفاع مقدس آبياري شد، در آرامشي به سر مي برند که دشمنان ما براي برهم زدن آن لحظه يي به خواب نمي روند. ثمره امروز اين درخت موفقيت هايي است که در عرصه هاي مختلف با عزم ملي و همت ايراني و مقاومت هميشگي با وجود کارشکني هاي دشمن نصيب جوانان اين مرز و بوم مي شود. نمونه بارز آن صنعت هوانوردي و تحريم هاي ظالمانه عليه اين صنعت است که پاياني ندارد و اتفاقا استمرار آن جوانان ما را آبديده کرده و توان آنها را در بازآفريني دوچندان کرده است.